راهنمای بازاریابی فایل

در این سایت می توانید به چند روش بطور رایگان و براحتی کسب درآمد نمایید.

اولین روش کسب درآمد ثبت فایل های ارزشمند خود برای فروش می باشد. شما با ثبت فایل های ارزشمند خود از طریق بخش ثبت محصول جدید در بخش پنل کاربری خود می توانید فایل های خود را به فروش رسانده و کسب درآمد کنید. در بخش راهنمای فروش فایل نحوه ثبت و فروش فایل توضیح داده شده است.

روش دوم برای کسب درآمد بازاریابی فایل های موجود در سایت می باشد. در صورتی که شما صاحب سایت، وبلاگ، کانال تلگرام و …  می باشید می توانید از طریق بازاریابی فایل های موجود در سایت کسب درآمد نمایید.

برای بازاریابی و کسب درآمد در سایت ثبت نام کرده و وارد پنل کاربری خود شوید. در بخش پنل کاربری بر روی بخش بازاریابی کلیک کنید. در این بخش می توانید لینک محصولات یا کد html محصولات را در سایت، وبلاگ و کانال تلگرام خود قرار دهید.

هر کاربر دارای کد بازاریابی منحصر به فرد می باشد و اگر فردی با کد مخصوص شما وارد سایت شود کلیه فعالیت های انجام شده به حساب شما منظور می گردد. در صورتی که فردی که با کد بازاریابی شما وارد سایت شود و خریدی انجام دهد به میزان درصد بازاریابی آن محصول، کیف پول شما شارژ می شود. زمانی که مبلغ کیف پول شما به حداقل مبلغ قابل برداشت(۱۰۰۰۰تومان) برسد می توانید از طریق بخش درخواست وجه که در بخش کیف پول شما می باشد درخواست خود را ارسال نمایید.