نرم افزار آنتروپی (Entropy)

نرم افزار آنتروپی (Entropy)

فرمت فایل: اکسل

زمان تهیه فایل: اردیبهشت 1396

محل تهیه فایل: تیم مشاوره مدیریت

فایل همراه: [ دانلود رایگاه فایل همراه ]

دسته بندی: -

قیمت: 98000 تومان

تعداد نمایش: 5107 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 8 می 2017

به روز رسانی در: 15 آوریل 2022

خرید این محصول :

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود .

98000 تومان – خرید

توجه                               توجه 

این نرم افزار توسط تیم مشاوره مدیریت طراحی شده است. در صورت نیاز می توانید قبل از خرید توضیحات مربوط به قابلیت نرم افزار و همچنین فیلم نحوه حل مسائل به کمک نرم افزار را در سایت تیم مشاوره مدیریت مشاهده(اینجا کلیک کنید) نمایید.

این محصول  صرفا  برای استفاده خریدار اصلی آن می باشد از این رو استفاده از آن برای افراد دیگر غیرمجاز و ناقض حقوق طراح نرم افزار می باشد. از این که با رعایت حقوق طراح نرم افزار ما را در تداوم تولید محصولات آموزشی یاری می کنید از صمیم قلب سپاسپگذاریم

از آنجایی که خطی مشی تیم مشاوره مدیریت آموزش دانشجویان و پژوهشگران و توانمند کردن آنها برای انجام فعالیت­ های پژوهشی خود می ­باشد. بنابراین تیم مشاوره مدیریت برای خریداران محصولات خود این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه مربوط به فایل خریداری شده استفاده نمایند.

  • هزینه تدریس و مشاوره هر جلسه توسط مدرسان(لیست اساتید تیم مشاوره مدیریت) تیم مشاوره مدیریت بیش از ۱۰۰ هزار تومان می باشد در حالی که شما با خرید این محصول می­ توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در مورد روش آنتروپی استفاده نمایید(هدف تیم مشاوره مدیریت آموزش و توانمند کردن شما می باشد تا بتوانید مسائل خود را خودتان حل نمایید).
  • شما اگر بخواهید تحلیل مساله خود را به فرد یا سازمان­ های دیگر واگذار کنید باید هزینه زیادی را پرداخت نمایید در حالی که خود شما می توانید با استفاده از این نرم افزار به راحتی کلیه مسائل خود را در طول تحصیل و پس از آن حل نمایید. 
  • روش آنتروپی(Entropy) به گونه ای در اکسل کد گذاری شده است که با وارد کردن داده های مساله خود در عرض چند ثانیه کلیه محاسبات روش آنتروپی به صورت اتوماتیک حل می شود.
  • کار با نرم افزار نیاز به هیچ گونه آموزشی ندارد و حتی اگر با اکسل نیز آشنایی نداشته باشید قادر به حل مساله خود خواهید بود. در ادامه فیلمی از نحوه حل یک مثال با استفاده از نرم افزار ارائه شده است.
  • نرم افزار تنها بر روی یک سیستم فعال می شود(در صورت نصب مجدد ویندوز، نرم افزار مجددا قابل نصب است).
  • نرم افزار قادر به حل مسائل تا ابعاد ۲۰۰ در ۲۰۰ می باشد(تجربه چندین ساله اساتید و کارشناسان تیم مشاوره مدیریت نشان داده است که مسائلی که در مقالات و پایان نامه ها مطرح می شود بعدی بسیار کمتری دارند بنابراین به احتمال بسیار زیاد شما هرگز با مسائلی بزرگتر از این ابعاد مواجه نخواهید شد. نسخه قبلی این نرم افزار ۴۰ در ۴۰ بود که آن هم نیاز دانشجویان و پژوهشگران را برطرف می کرد اما با توجه به درخواست برخی که مساله آنها بعد حدودی ۵۰ تا ۶۰ دارد ما نرم افزار را تا ۲۰۰ در ۲۰۰ افزایش دادیم تا نگران این نباشید که اگر مساله شما ابعاد بیشتری پیدا کرد با مشکل مواجه شوید).

نکته) توجه داشته باشید که ما کلا یک روش آنتروپی شانون بیشتر نداریم بنابراین اگر احیانا مفاهیم نرم افزار با مفاهیم منبعی که مطالعه می کنید تفاوت دارد تنها به خاطر تفاوت در ترجمه واژگان است و کلیه مراحل محاسبات کاملا در همه منابع یکسان است و خروجی یکسانی ارائه می کند. در صورت نیاز می توانید منبع خود را ارسال کنید تا مشخص کنیم که هر یک از خروجی های ما معادل کدام رابطه در منبع شماست(خیالتان آسوده باشد که آنتروپی همان آنتروپی است)

برای مشاهده فیلم آموزش نحوه حل یک مثال کاربردی با استفاده از نرم افزار اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید